Täna, 4.augustil, lõppesid järjekordsed spordiveteranide suvemängud Vinnis.Tartu spordiveteranidel oli kaitsta eelmise aasta üldkokkuvõttes saavutatud II koht, samuti kergejõustikus saavutatud esikoht. Kergejõustiklaste eesmärgipüstitus oli igati õigustatud, kuna alles 2 nädalat tagasi toimunud meistrivõistlustel esinesid kõige edukamalt ja saavutasid kõige rohkem pjedestaalikohti just tartlased. Seekord siiski nii hästi ei läinud: mitmete meie paremate haigestumiste ja viimase hetke äraütlemiste tõttu jäid peaeesmärgid siiski täitmata. Kergejõustiku avaala- pendelteatejooksu- suutsime küll taaskord võita tasavägises võistluses Tallinna SVK-ga, aga kokkuvõttes tuli ikkagi Tallinna paremust tunnistada, Tallinnal 562 punkti meie 532 punkti vastu.Hea tulemuse tegid meie mälumängurid, kes said teise koha ja seda just Tallinna ees. Võitjad olid järvamaalased.Oodatud  esituse tegid võrkpallurid, kes saavutasid 3 võistkonnaga kokkuvõttes 3. koha (nagu ka aasta tagasi).Üle ootuste esinesime aga ujumises, kus meie 6 kergejõustiklast ja üks petankimängija teenisid võiskonnale kokkuvõttes III koha vaatamata asjaolule, et korraldajate kommunikatsioonihäire tõttu jäi peaaegu pooltel  meie võistlejatel (6) võistlemata. Registreeritud 90-st võistlejast jäid tulemuseta 40. Ujumise võitiski Tallinn ja seda vaatamata asjaolule, et nende võistlejatest rohkem kui pooled ei saanud võistelda, kuna esinesid staadionil ja tegid oma ala. Discgolfi 6. koht erilist rahulolu ei tekita, sest võrreldes eelmise aastaga oli tagasiminek ilmne (siis olime neljandad).Petanki 11. koht oligi seekord ootuspäraselt tagasihoidlik, kuna mitmed meie paremad osalesid samal päeval toimunud vabariiklikel petanki meistrivõistlustel, kus veteraniikka jõudnud  Aimar Poom tuli ka vabariigi meistriks. Kõigi alade kokkuvõttes saavutasime III koha. Kui arvestada, et II koha saanud võistluste korraldaja, Lääne-Virumaa SVK osales rohkem kui 100 võistlejaga meie 66 vastu (Tallinnal rohkem kui 80), siis võiksime pigem rahul olla.Võistluste lõpetamisel, anti teada, et järgmised, ESL 53. suvemängud korraldatakse Võrus.
Suur tänu kõigile võistkonna liikmetele, kes tulid tuulist, jahedat ja ka  vihmast ilma trotsides võistlema ja meie võistkonda esindama.

Mängude protokollid on leitavad L-Virumaa Spordiliidu kodulehel lvsl.ee.