Juba viiendat korda tulevad Kalevi spordibaasis kokku spordiveteranid Võru-, Valga-, L-Virumaalt ja  Tartumaalt, et puhata, suhelda ja näidata oma oskusi nooleviskamises,  korvpalli vabaviskejoonel, jalgpalli penalteid lüües, võrkpalli servitäpsuses, discgolfi puttimises ja mitmetel muudel täpsust, koordinatsiooni ja nutti nõudvatel aladel. Mängida saab võrkpalli, kabet, mölkkit, kroketit. Nagu tavaks saanud, saavad osaleda ka lapsed, kusjuures osalemiseks valib endale sobiva aja osaleja ise, kohtunik ootab osalejat, mitte vastupidi. Võimalus on sportimise vahel ja järel nautida  superkokk Kalju poolt pakutavat lõuna- ja  õhtusööki, Hea ilma korral meelitab end karastama  ligiduses asuv Kõlli metsajärv. Vihmahoogude eest on võimalik varjuda hubastes majakestes, kus ka ööbimise võimalus. Pärast õhtusööki toimub puhkeõhtu paremate autasustamise, muusika ja tantsuga. Neil, kes otsustanud kohapeal ööbida, on pakutud võimalus hommikusöögiks.
Majutus maksab 10 ja 12 eurot öö eest, lõuna - 4 eurot, õhtusöök +snäkilaud - 6 eurot ning hommikusöök 4 eurot. 
Eelregitreerida saab kuni 21.augustini tel. 50 54308/ See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mängude avamine 10.30 Madsal. Oodatud on ka sportlikud pered, Tartu Spordiveteranide Koondise liikmesus ei ole piiravaks teguriks.

Rõõmsa kohtumiseni Madsal!

Tartu Spordiveteranide Koondise juhatus