Võrkpall

Võrkpall - see on pallimäng, kus kummalgi pool võrku on kuus mängijat;nad liiguvad mängu jooksul väljakul ringiratast ja püüavad kolme puudutusega palli vastase väljakule saata.Tavaliselt mängitakse kolme geimivõiduni, kusjuures geimi võitmiseks on vaja saada 25 punkti.Tartu naisveteranid ja meesveteranid teavad sellest mängust märksa rohkem,on aastakümneid nii harjutanud kui võistelnud ja üht-teist ka võitnud.See on klubi,kus vanemad trennitegijad on kaks korda vanemad noorematest,mis aga ei takista ühiselt tegutsemast nii palliplatsil kui väljaspool seda, sest võrkpall on ju võrratu.
Võrkpall on meie kõige suuremaarvulisem sektsioon. Hetkel on liikmeid 67.Veteranide iga algab 35 a. Rahvusvahelised kui ka vabariiklikud võistlused toimuvad iga 5a tagant.Suvespartakiaad toimub aga kahes vanusegrupis naistele 35-ja vanemad ning 50- ja vanemad.Mehed võistlevad spartakiaadil samuti kahes vanusegrupis 35 - ja vanemad ning 55 - ja vanemad.
Meie vanemad ja nooremad võrkpallurid on saavutanud kõrgeid kohti nii MM, EM ja rahvusvahelistel sõpruskohtumistel kui ka vabariiklikel võistlustel.Vabariigi võistluste tulemused kajastuvad www. evf.ee või www. volley.ee kodulehel. Sektsiooni sportlased osalevad maakonna ja rahvaliiga turniiridel jne.
Naiskondade eestvedajad on Anneli Kollo, Anneli Hark, Irma Saares, Reet Ainsoo ja Loime Schulz.
Meeskondade eestvedajad on Toomas Jaani, Olavi Jõesaar, Aadu Raav, Margus Pärsik, Kaarel Kollo, Aavo Palk ja Nikolai Põdramägi.

Sektsiooni esimees:
Aavo Palk
Tel. 5132092
E-post. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.