Tartu Spordiveteranide Koondis

Tartu SVK 60. aastapäeva tähistamine ja üldkoosolek 3.06.2022

3.06.2022 kell 18-22 toimub kohvikus Gaudeamus (Struve 1) Tartu SVK üldkoosolek ja 60. aastapäeva tähistamine.

Üldkoosoleku päevakord:

1. Tartu Spordiveteranide Koondise 2021. a tegevus- ja majandusaasta aruande kinnitamine

2. 2023. aasta liikmemaks

3. Külaliste sõnavõtud

4. Paremate tunnustamine

5. Auliikmete valimine

6. Uute liikmete tutvustamine

7. Muud küsimused

Pakutakse süüa ja juua. Tantsuks mängib ansambel Viiser. Osalustasu 20 eurot.

Osalemiseks vajalik etteantud vormil registreerumine ning osalustasu ülekandmine Tartu SVK kontole hiljemalt 31. maiks.

Tartu SVK juhatus

Bowlinguturniir SVK 60. aastapäeva tähistamiseks 1.06.2022

1.06.2022 kell 16-18 toimub Tartus, Võru tn 55 Funbowlingus Tartu SVK SVK 60. aastapäeva tähistamiseks bowlinguturniir. Registreerimine sektsioonide esimeeste kaudu.

Info juhendis.

Pildil paremad naiskabetajad

Luunja mõisaaida kabeturniir 15.05.2022

Tartumaal, Luunjas toimus väga aktiivse osavõtuga kabeturniir, mis viidi läbi 15. mail Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskuses. Täiskasvanute turniiril osales 17 kabetajat ja samas toimunud noorteturniiril oli pea samapalju osalejaid. Turniiri korraldus oli hea, seetõttu võistlus sujus tõrgeteta ning osalejatele jõuti pakkuda vaheajal ka kehakinnituseks sooja suppi. Mängiti 8 vooru vene kabet. Võistlejate seas oli seekord Tartu SVK Kabesektsioonist 9 liiget. Kolmest auhinnalisest kohast tervelt kaks sai meie kabetajatele. Esikoha võitis suurima punktide arvuga Algo Laidvee ning teine koht sai Aavo Tootsi osaks. Edukaks osutus veel Kaido Raidla, kes võrdsete punktidega osales 3. – 5. koha jagamisel. Kuid Solkoffi mediaansüsteem teda ei soosinud ning tulemuseks oli 5. koht turniiril. Naisvõistlejate arvestuses said mõlemad osalenud SVK liikmed auhinnalised kohad, Aili Visnapuu teise ja Riina Jaanuska kolmanda. Parimaid autasustati kenade medalite, diplomite ja väikeste meenetega. Seega meie SVK-le igati kordaläinud osavõtt.

Tartu Vaim 7.05.2022

Seekordne petangiturniir Tartu Vaim toimus Laulupeomuuseumi pargis. Võistlus kulges rahulikus Tartule omases tempos. Ilm oli ilus, päike paistis ja tuuleõhk silitas juukseid. Väljakud oli sellisele pargile kohaselt erineva profiiliga: oli pehmemaid ja kõvemaid, kitsamaid ja laiemaid, tasasemaid ja kaldu olevaid. Et hästi ja stabiilselt asetada, tuli vallata erinevaid viskestiile. Kõige paremini tuli mäng kokkuvõttes välja Tõrva ja Järvamaa võistkondadel, kes saavutasid 4 võiduga 1. ja 2. koha. Saku oli 3 võiduga kolmas, edestades Buchholzi koefitsendiga Tartu I, Veeravaid kuule ja Valga võistkonda.

Täpsem info.

Kaarli 13. kabeturniir 02.04.2022

Vara koolimajas toimus 02.04.2022 Kaarli 13. kabeturniir, millest võttis osa tervelt üheksa Tartu SVK kabesektsiooni liiget. Kõige edukamalt esines neist Algo Laidvee, kes saavutas 12 punktiga 18-st võimalikust 4. koha. Tublimaks naisvõistlejaks osutus Riina Jaanuska, kes kogus 11 punkti ning jagas turniiril 5-6. kohta, edestades paljusid meesvõistlejaid.

Järgnevad kohad 7-10 läksid samuti jagamisele 10 punkti kogunud Tartu SVK kabesektsiooni liikmete Jüri Lätt, Mihhail Lazarev, Ago Vooremäe ja Kaido Raidla vahel. Seega tabeli esimeses kümnes oli tervelt kuus meie võistlejat.